Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia magisterskie na kierunku Leśnictwo IV edycja

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział w Poznaniu informuje, że organizuje w porozumieniu z Wydziałem Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kurs przygotowawczym dla kandydatów na studia drugiego stopnia na kierunku Leśnictwo.

Kurs skierowany jest do osób chcących studiować na studiach drugiego stopnia (magisterskich), a posiadających ukończone studia pierwszego stopnia (inżynierskie, licencjackie) lub jednolite studia magisterskie z zakresu innego niż Leśnictwo.

Zajęcia będą się odbywały we wrześniu 2021 roku w soboty i niedziele, w formie częściowo zdalnej a częściowo stacjonarnie (w zależności od warunków epidemicznych).

Kurs obejmuje następujące bloki tematyczne: Hodowla Lasu, Użytkowanie lasu, Urządzanie   lasu, Ochrona Lasu, Zarządzanie.

Zgłoszenia przyjmujemy na formularzu zgłoszeniowym: https://goo.gl/forms/mesGT99wImSTJrsD3. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Zapytania prosimy kierować do sekretarza kursu mgr inż. Agnieszki Knioła agnieszka.kniola@up.poznan.pl, tel. 600 603 340, Katedra Inżynierii Leśnej, Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP. Kierownikiem kursu jest prof. dr hab. Andrzej Czerniak.