Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konferencja Ergonomia, bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska w gospodarce leśnej. 15 stycznia 2010 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

W dniu 15 stycznia 2010 r na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu  odbyła się konferencja pt. „Ergonomia, bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska w gospodarce leśnej”. Patronat honorowy nad konferencją objęli: dr inż. Marian Pigan - Dyrektor Generalny Lasów Państwowych oraz prof. dr hab. Roman Gornowicz - Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Konferencja, adresowana jest do osób zajmujących się zarządzaniem bezpieczeństwem pracy w Lasach Państwowych oraz  prowadzących edukację w zakresie ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy w leśnictwie.