Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców "Przyroda – Las - Technologia" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców "Przyroda – Las - Technologia"

Samorząd Doktorantów Wydziału Leśnego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców "Przyroda - Las - Technologia", która odbędzie się w dniach: 06-08 września 2013 roku w Poznaniu.

Konferencja skierowana jest do „Młodych Naukowców” (studentów II i III stopnia) podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną z lasem. Spotkanie to ma na celu zachęcenie uczestników do dyskusji nad rezultatami ich dotychczasowej pracy oraz poznanie współczesnych trendów i technologii wykorzystywanych w badaniach związanych ze środowiskiem leśnym.

W trakcie Konferencji przewidujemy dwa dni referatowe, sesję posterową oraz wycieczkę. Czas ten będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęli: Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – JM prof. dr hab. Grzegorz Skrzypczak oraz Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – prof. dr hab. Roman Gornowicz oraz Dyrektor Generalny Lasów Państwowych mgr inż. Adam Wasiak.

Kalendarz konferencji:

16.05.2013 – zgłaszanie udziału konferencji za pomocą formularza rejestracyjnego oraz przesyłanie abstraktów artykułów w języku angielskim,
16.06.2013 – przesłanie komunikatu II o zakwalifikowaniu referatu do grupy tematycznej oraz przesłanie wstępnego harmonogramu konferencji,
01.07.2013 – ostateczny termin dokonania opłaty konferencyjnej,
01.09.2013 – III komunikat – ostateczne zmiany w harmonogramie,
06.-08.09.2013 – I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców „Przyroda – Las – Technologia”.

Koszt uczestnictwa w Konferencji wynosi 300 zł dla uczestników z Polski, lub 70 EUR dla uczestników zagranicznych. W jej ramach organizatorzy gwarantują imienne certyfikaty uczestnictwa, z wyszczególnieniem wygłoszenia prelekcji i/lub prezentacji plakatu), książkę streszczeń, materiały konferencyjne, obiady, przerwy kawowe, udział w imprezie integracyjnej oraz wycieczkę terenowa. Opłatę konferencyjną należy uiścić po otrzymaniu od Organizatorów informacji zwrotnej, zatwierdzającej udział w konferencji.

Opłata konferencyjna (wpłaty do 01.07.2013 r.) z dopiskiem IMKMN z podaniem imienia i nazwiska wpłacającego oraz nazwę jednostki macierzystej (np. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu)
na adres: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań,
oraz nr konta: WBK S.A. VI O/M Poznań, 29 1090 1362 0000 0000 3601 7894 koniecznie z dopiskiem subkonto 293.21.593 Przyroda - Las – Technologia

Faktury będą wystawiane na adres podany w karcie zgłoszeniowej.

Kontakt do organizatorów:

SPRAWY NAUKOWE - Wojciech Borzyszkowski, kontakt: mkmnplt@up.poznan.pl
SPRAWY ORGANIZACYJNE - Wojciech Borzyszkowski, kontakt: mkmnplt@up.poznan.pl

Więcej informacji: https://sites.google.com/site/przyrodalastechnologia/home/

Gorąco liczymy na państwa udział w I Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców „Przyroda - Las - Technologia”, a jednocześnie integrację młodych naukowców z całej Polski.

Z poważaniem Organizatorzy