Erasmus +

W letnim semestrze, pięciu nauczycieli z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP weźmie udział w programie Erasmus +.

• dr hab. Krzysztof Jabłoński z Katedry Techniki Leśnej w ramach programu będzie uczestniczył w 2 wyjazdach. W kwietniu uda się na  Latvia University of Life  Sciences and Technologies na Łotwie. W maju na  Bartin University w Turcji.
  • dr inż. Bartosz Pałubicki z Katedry Obrabiarek i Podstaw Konstrukcji Maszyn uda się w kwietniu do bliźniaczego Wydziału Leśnictwa i Technologii Drewna na Uniwersytecie Mendla w Brnie.
  • dr inż. Krzysztof Polowy z Katedry Techniki Leśnej w maju uda się do Bursa Teknik Üniversitesi w Turcji.
  • prof. UPP dr hab. Kinga Stuper-Szablewska z Katedry Chemii wyjedzie na Uniwersytet w Pamukkale w Turcji.
  • dr Sandra Wajchman-Świtalska z Katedry Urządzania Lasu w ramach wymiany wyjedzie do Czech na University of Life Sciences Prague.