Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility VII Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców pt. „Przyroda – Las – Technologia” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców pt. „Przyroda – Las – Technologia” organizowanej przez doktorantów Wydziału Leśnego oraz Wydziału Technologii Drewna, która odbędzie się 29 maja 2020 roku na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje szeroką problematykę nauk przyrodniczych, leśnych i związanych z technologią stosowaną w naukach przyrodniczo – leśnych. Konferencja jest skierowana do młodych naukowców – doktorów i doktorantów oraz studentów i uczniów szkół średnich.

Referaty i postery prezentowane podczas Konferencji powinny mieć formę pracy badawczej lub pracy przeglądowej. Wszystkie prace zostaną ocenione przez Komitet Naukowy i zakwalifikowane do sesji posterowej bądź referatowej.