Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Znamy laureatów stypendium wyjazdowego „Lasy Świata 2022” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Znamy laureatów stypendium wyjazdowego „Lasy Świata 2022”

Miło nam poinformować, że w wyborach stypendystów stypendium wyjazdowego „Lasy Świata 2022” laureatami zostali:

• Bereza Wiktoria,
  • Kulas Szymon,
  • Marecki Maciej,
  • Sycz Katarzyna.

Serdecznie gratulujemy

Fundatorem stypendium jest prof. dr hab. Piotr Łakomy – Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP.

Tradycyjnie  zorganizowania „wyborów laureatów Lasów Świata” podjęli się studenci z Samorządu Studentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Pracownicy i studenci Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP zainteresowani udziałem w wyprawie „Lasy Świata” do na własny koszt (5500 zł) mogą przesłać mailem swoje zgłoszenie do Jolanty Węgiel na adres: jwegiel@up.poznan.pl, w terminie do 30 listopada 2021 r. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów (dotyczy studentów) oraz telefon kontaktowy. W przypadku dużej liczby zgłoszeń uczestnicy będą wybierani w drodze losowania.