Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Sustainable forestry and forests – opportunities and constraints under climate change | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP zaprasza na międzynarodową konferencję:

Tematem przewodnim konferencji będą zagadnienia związane z wpływem zmian środowiska na skutek obserwowanych zmian klimatycznych na ekosystemy leśne, gospodarkę leśną jak i na otoczenie gospodarcze leśnictwa.

Konferencja odbędzie się 7-8 października 2021 r. w formie hybrydowej (on-line i bezpośrednio na miejscu) w Poznaniu.

Oprócz sesji referatowej i posterowej uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w sesji terenowej kończącej konferencję, natomiast w przeddzień konferencji, 6 października, zapraszamy uczestników na warsztaty Effective Scientific Presentation, prowadzone przez jednego z gości.

Serdecznie zapraszamy! Zapisy trwają!

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie:

Organizatorzy konferencji