Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Ogólnopolska Konferencja Zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Ogólnopolska Konferencja Zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi

W dniu 21 lutego 2012 r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Konferencja Zrównoważone gospodarowanie zasobami leśnymi.

Celem konferencji była prezentacja zagadnień, a także szeroka dyskusja, wymiana poglądów i opinii naukowców oraz praktyków na temat aktualnego i przyszłego rozmiaru pozyskania drewna w polskich lasach. Udział w konferencji wzięło 200 osób.

Organizatorzy: Wydział Leśny oraz Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Instytut Technologii Drewna w Poznaniu oraz Europejska Platforma Technologiczna Sektora Leśno-Drzewnego.