Msza Hubertowska

Stało się już tradycją, że pod koniec listopada studenci z WLTD UPP organizują Mszę Świętą Hubertowską w kościele św. Jana Marii Vianneya na poznańskim Sołaczu. W tym roku wydarzenie to odbyło się 21 listopada, a w przygotowaniu wzięli udział przedstawiciele Sekcji Łowieckiej, Łuczniczej, Sokolnictwa i Ochrony Ptaków Szponiastych, Muzycznej oraz Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator.

Organizatorzy składają  podziękowania za przybycie władzą uczelni i wydziału oraz  wszystkim zaproszonym gościom i studentom. Podziękowania dla Krzysztofa Turowskiego  za piękną pamiątkę w postaci zdjęć i filmu.