Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konferencja - Innowacyjne metody pomiaru drewna w leśnictwie i przemyśle drzewnym | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Konferencja pod honorowym patronatem

Prof. dra hab. Krzysztofa Szoszkiewicza - J.M. Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Józefa Kubicy - Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych metod pomiaru surowca drzewnego z wykorzystaniem najnowszych technologii fotooptycznych. Podczas konferencji przedstawione zostaną wyniki projektu: Fotooptyczny pomiar drewna – analiza możliwości wykorzystania w praktyce i nauce, realizowanego przez pracowników naukowych Katedry Użytkowania Lasu Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz pracowników Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Murowanej Goślinie.

Konferencja będzie okazją do dyskusji pomiędzy naukowcami i praktykami w zakresie nowoczesnych, elektronicznych metod pomiaru drewna. Podstawą prezentacji i zapleczem do dyskusji będą wyniki przedstawione w referatach, które zostaną poddane ocenie przez uczestników oraz radę naukową konferencji.

Termin: 17 listopada, 2021 - 19 listopada, 2021

Opłata konferencyjna w wysokości 750,00 zł obejmuje: materiały konferencyjne, catering (przerwy kawowe, lunch 18 i 19 listopada, przejazdy podczas sesji terenowej), udział w uroczystej kolacji 18 listopada

Miejsce: Hotel SHERATON w Poznaniu; Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie

Udział w konferencji należy zgłosić do 27.10.2021 r. wysyłając wypełniony formularz http://www.konferencja-fotooptyka.pl/rejestracja/

Organizatorzy: Katedra Użytkowania Lasu Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,  Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

KOMITET NAUKOWY

• Przewodniczący: prof. dr hab. Piotr S. Mederski (UP w Poznaniu)

Członkowie:

• prof. dr hab. Piotr Łakomy (UP w Poznaniu)
  • prof. dr hab. Tadeusz Moskalik (SGGW w Warszawie)
  • prof. UPP dr hab. Arkadiusz Tomczak (UP w Poznaniu)
  • prof. UPP dr hab. Witold Grzywiński (UP w Poznaniu)
  • prof. UR dr hab. Paweł Tylek (UR w Krakowie)
  • dr inż. Paweł Strzeliński (UP w Poznaniu)

KOMITET ORGANIZACYJNY

• Przewodniczący: mgr inż. Wiesław Krzewina (LZD Murowana Goślina)

Sekretarze:

• dr inż. Bartłomiej Naskrent (UP w Poznaniu)
  • mgr inż. Agata Rutkowska (LZD Murowana Goślina)

Członkowie:

• dr inż. Mariusz Bembenek (UP w Poznaniu)
  • mgr inż. Piotr Koprowski (LZD Murowana Goślina)
  • mgr inż. Maciej Piotrowski (LZD Murowana Goślina)
  • mgr inż. Iwona Błachowiak (LZD Murowana Goślina)
  • mgr inż. Karol Tomczak (UP w Poznaniu)

Organizatorzy: Katedra Użytkowania Lasu Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,  Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Strona konferencji