Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konferencja - Gospodarowanie zasobami leśnymi. Technologia - Drewno - Człowiek | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Konferencja - Gospodarowanie zasobami leśnymi. Technologia - Drewno - Człowiek

Konferencja z okazji 45-lecia pracy naukowej Profesora Dietera F. Giefinga.

Poznań - Puszczykowo, 26-27 września 2013 roku

pod honorowym patronatem J.M. Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji „Gospodarowanie zasobami leśnymi. Technologia - Drewno - Człowiek”.

Celem konferencji jest uhonorowanie wieloletniej pracy naukowo-dydaktycznej Profesora doktora habilitowanego Dietera F. Giefinga oraz Jego dorobku naukowego. Konferencja będzie okazją do wymiany myśli naukowych z zakresu szeroko rozumianego gospodarowania zasobami leśnymi pomiędzy naukowcami i praktykami zarówno z obszaru leśnictwa, jak i drzewnictwa.

Prof. dr hab. Witold Pazdrowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego